Ewa Schaeffer – Make Up Artist

„Marzysz o perfekcyjnym i długotrwałym makijażu? Chcesz poczuć się wyjątkowo? Stworzę prawdziwie doskonały i wymarzony makijaż specjalnie dla Ciebie na każdą okazję! Moje kolorowe cudeńka i pędzle czekają. Ewa Schaeffer – wizażystka z pasją.”

Już od najmłodszych lat podkradałam mamie szminki, cienie do oczu i po kryjomu odkrywałam czym jest makijaż. Uwielbiam bawić się pędzlami, a wykonywanie makijażu sprawia mi wiele satysfakcji.

Babski Warsztat

Jestem absolwentką „Agnieszka Broda School of make up”, makijażystką, stylistką rzęs metodą LVL&NouveauLashes, Volume Lashes 2D/8D oraz paznokci (Shellac), metodą hybrydową. Makijaż to moja pasja i praca. Zajmuję się tym profesjonalnie od 2013 roku. Biorę udział w szkoleniach i warsztatach, gdzie stale doskonalę swoje umiejętności. Moje makijaże publikowane były m.in. w magazynach Elle Polska, Uroda. Pracuję na sesjach zdjęciowych oraz planach zdjęciowych do teledysków min. Macka Balcara, Gabrieli Blachy-Cupiał. Kocham ludzi, wyzwania i swoją pracę. W Babskim Warsztacie pracuję na kosmetykach najwyższej jakości marek profesjonalnych, selektywnych, oraz premium (Kryolan, Mac, Urban Decay, Smashbox, Zoeva, Estee Lauder, Inglot).

Wykonuję makijaże ślubne, do sesji zdjęciowych, teledysków, okazjonalne. Organizuję min. indywidualne warsztaty, na których podpowiadam kobietom jak dobierać kosmetyki, oraz jak mogą wyczarować piękne makijaże i podkreślać swoje piękno. Stawiam na naturalność, miłą atmosferę i profesjonalizm.